Jak dobrać kosmetyk do karnacji? porady dla fototypu II

Czas spędzony w solarium zależy od fototypu – przed rozpoczęciem swojej przygody z opalaniem koniecznie poznaj swój fototyp, aby w sposób bezpieczny i najbardziej optymalny zadbać o swoją opaleniznę.

Jeśli jesteś szatynką z lekko śniadą cera, masz zielone lub piwne oczy – jesteś fototypem 2.

Fototyp 2 – prawie bezstresowe opalanie w solarium

Fototyp 2 może bezpiecznie opalać się w solarium od 15-20 minut. Osoby z tym typem skóry dość łatwo zyskują opaleniznę. Korzystanie z solarium jest możliwe bez większych ograniczeń – a pierwszy seans nie powinien przekroczyć 8 minut. Wszyscy szczęściarze o tym fototypie bez problemu mogą korzystać ze wszystkich kosmetyków nawet agresywnie przyspieszających opalanie i brązujących – w tym także tych rozgrzewających – zarówno tingle jak i thermo.

Soleo Coffe Sun Black Espresso Bronzer

Dla tych, którzy liczą na mocne uderzenie naturalnych składników. Konkretne, silne działanie pielęgnacyjne. Dla wszystkich regularnie się opalających, zakochanych w ciemnych odcieniach brązu mocno palonej kawy. Roślinne składniki, jak erytruloza, ekstrakt z orzecha włoskiego, olej konopny w połączeniu z DHA dają natychmiastowy odcień cudownie wakacyjnego brązu na Twojej skórze. Produkt rozpieszcza welokierunkowym działaniem pielęgnacyjnym, aby skóra kusiła nie tylko odcieniem, ale także kondycją i zdrowym, promiennym wyglądem. Olej szafranowy, masło Shea, pantenol nawilżają, dają ukojenie podrażnień, odżywienie i regenerację, a kofeina stanowi zastrzyk energii i pobudzenia dla skóry. Witaminy A, E i C skutecznie chronią skórę przed wolnymi rodnikami i przyspieszonym starzeniem.

Soleo Bronze Satisfaction Total Bronzer

Dla wszystkich spragnionych ekstremalnej satysfakcji z koloru opalenizny i zregenerowanej, odżywionej skóry! Doskonały dla osób już opalonych i opalających się regularnie. Mieszanina składników przyspieszających powstawanie brązu w połączony z tymi brązującymi, jak erytruloza, DHA, beat-karoten, ekstrakt z marchwi czy z łupiny orzecha włoskiego,tworzą kompozycję doskonałą. Towarzyszące bogactwo składników odżywczych i regenerujących, jak olej ze słodkich migdałów, olej warzywny, masło Shea, olej abisyński czy słonecznikowy, doskonale dba o świetną kondycję i stan skóry. Abyś zachwycała gładkością i jędrnością ciała. Balsam zapewnia doskonałe wygładzenie, regenerację i zabezpiecza skórę przed przyspieszonym starzeniem.

Soleo Tingle Bell Tingle / thermo

Dla spragnionych szybkich efektów brązowej skóry. Opalenizny, która zachwyca intensywnością i głębią. Tingle Bell dzięki obecności DHA i nikotynianu metylu silnie przyspiesza i wzmacnia kolor brązu na skórze. Ekstrakt z aloesu, masło Shea i olej szafranowy zapewniają bogatą, nawilżającą i wygładzającą pielęgnacjęKofeina i ekstrakt zielonej herbatydodatkowo walczą z wolnymi rodnikami zapewniając efekt anti-aging. Odkryj radość i zadowolenie z opalonej skóry, która zachwyca świetną kondycją!

Zawsze pilnujemy odpowiedniego czasu sesji w solarium i umiejętnie utrwalamy opaleniznę dzięki diecie i balsamom po opalaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *